A videó 2014. február 14-én (ma) készült 16:35 tájékán, Egervölgy alatt ahol a Herpenyő nevű kis folyó folyik. Na most ez a folyó a Rábába torkollik Sárvár-Hegyközségnél, de a Rába befogadóképessége is véges, ezért a Herpenyő nálunk, Egervölgyön elhagyta a medrét. Ezt szeretném szemléltetni a videóm segítségével!
- írta Rauch Dávid olvasónk, aki arra is felhívta ugyanakkor a figyelmet, hogy a lakosságot nem fenyegeti a víz.Tartsd életben a helyi nyilvánosságot!
A független és szabad újságírás ezután is fontos marad! Sok dolgunk lesz a múlt feltárásával, a mindenkori hatalom ellenőrzésével és azzal, hogy továbbra is egy olyan országért dolgozzunk, ahol valódi jogait vannak és ahol a tetteknek következménye van.
A Nyugat.hu-t többféle módon támogathatod. Tedd meg!