Emelkedett a kórházban lévők és a lélegeztetőgépen lévők száma

Egyelőre nagy következtetést még nem vonunk le belőle.

32 új fertőzöttet igazoltak, ezzel a járvány kezdete óta összesen 808 294 főre nőtt a beazonosított fertőzöttek száma - közölte kedden reggel a kormányzati koronavírus portál.

Elhunyt 2 idős, krónikus beteg, így az elhunytak száma 29 998 fő. A gyógyultak száma folyamatosan nő, jelenleg 740 327 fő, az aktív fertőzöttek száma pedig 37 969 főre csökkent.

125 koronavírusos beteget ápolnak kórházban, közülük 21-en vannak lélegeztetőgépen.

Mind a két szám emelkedést jelent a tegnapi adatokhoz képest, különösen a kórházban kezeltek száma ugrott meg. (Tegnap 82 beteget ápoltak kórházban és 18-an voltak lélegeztetőgépen.

Oltási számok

A beoltottak száma 5 513 327 fő, közülük 5 072 024 fő már a második oltását is megkapta.

A regisztráltak száma 5 millió 463 ezer fő, és 93%-uk már fel is vette az oltást - olvasható az oldalon.

Tartsd életben a helyi nyilvánosságot!

A független és szabad újságírás ezután is fontos marad! Sok dolgunk lesz a múlt feltárásával, a mindenkori hatalom ellenőrzésével és azzal, hogy továbbra is egy olyan országért dolgozzunk, ahol valódi jogait vannak és ahol a tetteknek következménye van.
A Nyugat.hu-t többféle módon támogathatod. Tedd meg!

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hozzászólások

A cikkekhez csak regisztrált felhasználóink szólhatnak hozzá. Kérjük, jelentkezzen be, vagy ha még nem tette, regisztráljon.

A szerkesztőség fenntartja magának a jogot, hogy a cikkekhez nem kapcsolódó kommenteket moderálja, törölje. A részletes moderálási szabályokért ide kattintson!

Covid 19