MSZP: közlemény a járások kapcsán

Tisztelt Szerkesztőség!

A mai napon Szombathely Megyei Jogú Város képviselő-testülete a jegyző által is elismerten súlyos eljárási szabálysértést követően szavazta meg a járási rendszer kialakításáról szóló előterjesztést. A törvénysértés miatt frakciónk törvényességi kifogással fog élni. A városvezetésnek 3 hónap kevés idő volt ahhoz, hogy a szombathelyi polgárok életét jelentősen befolyásoló döntést előkészítsék.

A járási rendszer a letűnt időket idézi. Arra lesz jó, hogy Budapestről irányítsák az országot, azonban a történelem számos esetben bizonyította, hogy a központi irányítást a magyarok hosszú távon nem tűrik el. A most jogszabálysértően elfogadott szombathelyi járási hivatal alig több mint egy évig fog csak működni reményeink szerint, és eltűnik a történelem süllyesztőjében... a vezetőivel együtt.

MSZP – SZTKE frakció
Szombathely, 2012-10-31

Tartsd életben a helyi nyilvánosságot!

A független és szabad újságírás ezután is fontos marad! Sok dolgunk lesz a múlt feltárásával, a mindenkori hatalom ellenőrzésével és azzal, hogy továbbra is egy olyan országért dolgozzunk, ahol valódi jogait vannak és ahol a tetteknek következménye van.
A Nyugat.hu-t többféle módon támogathatod. Tedd meg!

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hozzászólások

A cikkekhez csak regisztrált felhasználóink szólhatnak hozzá. Kérjük, jelentkezzen be, vagy ha még nem tette, regisztráljon.

A szerkesztőség fenntartja magának a jogot, hogy a cikkekhez nem kapcsolódó kommenteket moderálja, törölje. A részletes moderálási szabályokért ide kattintson!

Vélemény