A hétvégén összesen 12 beteg hunyt el, köztük egy újszülött is.
A 444 egyik olvasója hívta fel a lap figyelmét, hogy a koronavírusban elhunytak között szerepel a listán egy pár napos újszülött is. Alapbetegségeként csecsemőhalál van feltüntetve. A hétvégén összesen 12 beteg hunyt el, a pár napos újszülött a járvány 30 090. magyar áldozata. - Olvasónk hívta fel a figyelmet, hogy az elhunyt csecsemőnél az alapbetegségnél korábban azt tüntették fel, hogy „hirtelen csecsemőhalál, oxigénhiányos állapot, újraélesztést követő szervkárosodás”. Ezt utóbb módosították arra: "hirtelen csecsemőhalál” – írja a 444.hu .
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Hozzászólások
A cikkekhez csak regisztrált felhasználóink szólhatnak hozzá. Kérjük, jelentkezzen be, vagy ha még nem tette, regisztráljon.
A szerkesztőség fenntartja magának a jogot, hogy a cikkekhez nem kapcsolódó kommenteket moderálja, törölje. A részletes moderálási szabályokért ide kattintson!