Hamis érvekkel zárja be a kormány a menekülttáborokat
Sorra zárja be a kormány a menekültállomásokat, pedig egyszer még nagy szüksége lehet rájuk. Most kongnak az ürességtől, de három éve, a menekültválság előtt még dugig voltak emberekkel.