3
„Isten hozta Önt, a békesség emberét!” – köszöntötte Novák Katalin Ferenc pápát
A köztársasági elnök szerint „Isten megfelelő időben összehozza és erővel vértezi fel azokat, akik bíznak a szeretet, az összefogás, és a béke erejében”.