A matektanár esete a számokkal... - gólyaavató (Savaria)

Hatalmas banzájjal avatták fel a Savaria Közlekedési Szakképző Iskola és Kollégium gólyáit csütörtökön. Hogy az alkalom igazán emlékezetes legyen, körbefényképeztük őket!

Több szempontból is tanulságos volt a savariások gólyaavatója. Megtudhattuk például, hogy sok jó gólya kis (konkrétan egy csapatzászlónyi) helyen is elfér, hogy a kivénhedt számítástechnikai alkatrészek a zene területén újrahasznosíthatók, és hogy bizony a matektanárnak is meggyűlhet olykor a baja a számokkal - főleg, ha ő a ceremóniamester, és a kevésbé ügyes, vagy renitens ifjoncok kedvéért húzni akarja az időt...

Savaria "gólyaavató" (2008. 12. 04.)
Rába Adrienn

A tornaterem megtelt, a négy csapat tagjai különleges megpróbáltatások elé néztek, de hősiesen kiharcolták a hivatalos gólya-státuszt maguknak. Mi pedig néhány versenyszám erejéig követtük, és meg is örökítettük a küzdelmüket az utókornak.

Katt a galériára!

Tartsd életben a helyi nyilvánosságot!

A független és szabad újságírás ezután is fontos marad! Sok dolgunk lesz a múlt feltárásával, a mindenkori hatalom ellenőrzésével és azzal, hogy továbbra is egy olyan országért dolgozzunk, ahol valódi jogait vannak és ahol a tetteknek következménye van.
A Nyugat.hu-t többféle módon támogathatod. Tedd meg!

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hozzászólások

A cikkekhez csak regisztrált felhasználóink szólhatnak hozzá. Kérjük, jelentkezzen be, vagy ha még nem tette, regisztráljon.

A szerkesztőség fenntartja magának a jogot, hogy a cikkekhez nem kapcsolódó kommenteket moderálja, törölje. A részletes moderálási szabályokért ide kattintson!

Diákoldal