A szépség és különlegesség jegyében írtuk ki idén is ezt a versenyt, amire 2020. március 16-ig lehet jelentkezni. Nem kell mást tenned, mint az alábbi linkre kattintva feltöltened magadról egy portréfotót, illetve egy teljes alakos képet, és megadnod a felületen kért adatokat.
Nem csak a szavazatokon múlik a végkifejlet, a közönségszavazásból három döntős hölgy kerül majd ki, közülük pedig Markó Éva sminkmester választja ki a nyertest, akiről Benkő Péter készít profi fotósorozatot.
A szavazás március 16. után indul. Jelentkezni ide kattintva tudsz!
Fontos tudnivalók:
Korán Dóra 23 éves és Szombathelyen él. Jelenleg az ELTE Savaria Egyetemi Központ szlavisztika szakos hallgatója, mellette pedig dolgozik is.
„Hobbinak mondanám, ami kapcsolódik a versenyhez is, hogy nemrég kezdtem el sminkeléssel foglalkozni, főleg fantázia sminkeket készítek. Az egyik feltöltött képem is olyan” – mesélte.
A modellkedés nem újdonság számára. 2016-ban volt az első fotózása, azóta pedig különböző projekteket is vállal.