Ketrecharcosok csaptak össze az Arénában, de előtte Pintér Tibor még elénekelte a Himnuszt
Szombathelyen rendezték a Nemzetek Csatájának első fordulóját, ahol az osztrák és a magyar válogatott bunyózott. Teltháznyi szombathelyi tombolt.