2017. április 05. 19:37
módosítva:
2017. április 06. 12:38
Mintha 3D-s makettben sétálnánk, alig jár autó, a köztereket nem foglalják el a parkolók. Seestadtban nem lesz pláza, itt minden emberléptékű. Beköltöznének? Mi nagyon!
2017. április 05. 11:01
módosítva:
2017. április 05. 15:26
A napokban különböző forrásokból olyan hírek jelentek meg, amelyek egy, az interneten szerveződő, öngyilkosságra felhívó, abban segédkező jogellenes tevékenységre hívták fel a figyelmet. A rendőrségre - az elmúlt hónapokban - nem érkezett bejelentés az ún. „Kék Bálna” csoport tevékenységével, illetve annak a magyarországi fiatalokra gyakorolt végzetes hatásával kapcsolatosan.