2
Orbán Balázs: Aki uralja a médiát, az uralja az országot
Orbán közölte, hogy 2010 előtt Magyarországon a média kevesebb mint 24 százaléka volt nemzeti tulajdonban, ami „borzalmas kiszolgáltatottságot” jelentett.