Szél Bernadett: Biztos Orbán Viktor bukása, csak az nem, hogy ez mikor következik be

Itt és most meg is nézheti Szél Bernadett országértékelőjét.

Orbán Viktor kétmillió ember miniszterelnöke. Ezért lehet legyőzni őt - kezdte az évértékelőjét Szél Bernadett. Az LMP miniszterelnök-jelöltje szerint a kormánypárti politikusok számára nagy a tét, mert ha elveszítik a választást, akkor a börtön vár rájuk, ezért mindent megtesznek a hatalomért. Az ellenzéki politikus azt ígérte, ha megnyerik a választást, akkor oktatási reformokkal és a modernizációval pörgetik fel a gazdaságot - olvashatjuk a Hir tv összefoglalójából.

„Tisztelettel üzenem itt és most Orbán Viktornak, hogy ha ő úgy gondolja, hogy a nők nem bírják a stresszt a politikában, akkor vessen ide egy pillantást!” – jelentette ki még Szél Bernadett.

Az LMP miniszterelnök-jelöltje szerint Orbán Viktor bukása már biztos, csak az a kérdés, hogy ez mikor következik be. Úgy látja, a kabinet nem kormányoz, amit az is jól mutat, hogy propagandaminisztérium van, de munka-, egészségügyi és oktatási tárca nincs. A politikus hangsúlyozta: az Orbán-kormány feléli a magyarok jövőjét, lassan pedig a nyugati határon kell kerítést építeni, mert aki mozdulni tud, az elhagyja az országot. A miniszterelnök-jelölt - írja a hir tv.hu - Antall Józsefet idézve azt mondta: lélekben tizenötmillió magyar miniszterelnöke kíván lenni, ellentétben Orbán Viktorral, aki csak a saját szavazóit képviseli.

Szél Bernadett

Új alapokra akarjuk helyezni a politikát: azt akarjuk, hogy a magyar Országgyűlésben újra a magyar emberek legyenek a főszereplők. Ezért vagyunk itt, ezért dolgozunk.

Tartsd életben a helyi nyilvánosságot!

A független és szabad újságírás ezután is fontos marad! Sok dolgunk lesz a múlt feltárásával, a mindenkori hatalom ellenőrzésével és azzal, hogy továbbra is egy olyan országért dolgozzunk, ahol valódi jogait vannak és ahol a tetteknek következménye van.
A Nyugat.hu-t többféle módon támogathatod. Tedd meg!

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hozzászólások

A cikkekhez csak regisztrált felhasználóink szólhatnak hozzá. Kérjük, jelentkezzen be, vagy ha még nem tette, regisztráljon.

A szerkesztőség fenntartja magának a jogot, hogy a cikkekhez nem kapcsolódó kommenteket moderálja, törölje. A részletes moderálási szabályokért ide kattintson!

Választás 2018