Úgy tűnik a tulajdonos meghallgatta a környéken lakók panaszait, és behajtani tilos táblát tett ki a szombathelyi Park Center parkolójának bejáratához, ami este 9 és reggel 6 óra között érvényes.
Ahogy korábban már beszámoltunk róla, a környék lakótelepén lakóknak mindennapos problémát okozott, hogy éjszakánként alvás helyett a parkoló előtti körforgalomban driftelő autók kerékcsikorgását és motorbőgését kellett hallgatniuk és a bevásárlóközpont parkolójában spontán bulit tartó autósokat. A rendőrségre nagyon sok bejelentés érkezett, de valamiért soha nem sikerült hatékonyan fellépniük.
Remélhetőleg a tiltó tábla a problémák egy részét megoldja, és nem kell további lépéseket eszközölni.