Tisztelt mindenki!
Hihetetlen, amit Szombathelyről is látni lehet! Ez lenne a nagy nyugat-dunántúl?? Eszméletelen, hogy egy országba egy mindössze 90.000 lakosú város is így nézzen ki?? Szerintem ha egy szombathelyi,Gráz városába látogat,nem hiszem, hogy ott ezt látná!! Ott nincs minden ház összefirkálva, tehát hülyeség az, hogy ez a "divat" nyugatról jön!!
Bizony ez egy kőkemény balkáni, ex-szoci állapot, ami sokkal rosszabb, mint a sokat szidott "vad-nyugat"... Sajna be kell látnunk hazánkba nem működik a demokrácia!!Se az Alföldön, de még a nagy "elit" Dunántúlon se!
Kérdezem én a vas megyeieket, hogy a szomszédos Stájerországba ezt láttják? Grázba ha valakit rongáláson, firkáláson kapnak minimum 3 hónap börtönt, és hatalmas pénzbüntetést kap.
Üdv:
egy felháborodott szegedi "világjárt" fiatalember
thomasboy_KUKAC_freemail_PONT_hu