A TV vezetősége kihívta a kommandósokat, akik a fegyvertelen tüntetőkre vízágyúkkal támadtak - olvasói levél

Ehhez a képes tudósításhoz -ha megengedi a t. Szerkesztőség,- azért lenne egy-két szavam:
-A Nyugatnak tett nyilatkozatomban még egyetértettem a behatolással-írja a cikkíró. A valóság az, hogy csak mint utolsó lehetőségként értettem vele egyet, és csak azért, mert az volt az előídéző ok, hogy a békésen tüntető állampolgárok küldöttségének nemhogy nem engedték meg petíciójuk beolvasását az MTV-ben, hanem inkább a TV vezetősége kihívta a kommandósokat, akik a fegyvertelen tüntetőkre vízágyúkkal, könnygázzal és gumibotokkal támadtak.
-Tudtommal nem a miépesek kiabáltak föl olyan trágárul a kimondottan provokatív jelleggel, Gyurcsányt éltető szöveggel gyűlésünket megzavaró középkorú hölgynek, hanem a résztvevők.
-Én 20. óra körüli-előtti időben átadtam a terepet az utánunk demonstrálóknak.
Ipkovich és Nemény urak arcképes választási plakátját elégető fiatalok lényegében már az utánunk következő demonstrációra jöttek, amelyet nem a MIÉP szervezett, és a terepátadás körüli időben történt az akció.
Tehát, nem mi csináltuk, mégis azt hiszem, hogy ez is egyfajta népakarati vélemény-nyílvánításnak egyik formája volt!
Hacsak nem az MSZP által küldött, bennünket lejárató provokátorok voltak ezek a fiatalok.
A fotón látható, kiürülése után összetört 1 db/!/ üvegpalack sem hiszem, hogy a mi rendezvényünkre lett hozva /az egyik közeli vendéglátós helyről/, hanem a tulajdonosa pár perccel előbb érkezhetett a térre.
-A mi rendezvényünkön a résztvevők szabadon kinyílváníthatták véleményüket, elmondhatták bajaikat.
A szabadszájuságukkal a miépesek sem értettek és értenek egyet. Éppen ezért nem szerencsés úgy beállítani, mintha ilyen trágárul én vagy miépes társaim fejezték volna ki magukat. Ez hamís látszatot kelt az emberekben és megtéveszt/het/i őket.
-Az MSZP székháza előtt készült fotók már jóval 20. óra után készültek, az utánunk következő rendezvény ideje alatt. Azokhoz semmi közünk nincsen!

Honfitársi üdvözlettel:
B.Kiss-Tóth László, a MIÉP Vas megyei és szombathelyi elnöke.
b_PONT_kisstoth_KUKAC_vftnet_PONT_hu

Vonatkozó cikkünk:
"Le kö' lőni a picsába!" - magyar nyelvlecke és plakáthamvasztás a tüntetésén

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu

Vélemény