Kedves Nyugat!
Megdöbbenve olvastam a mutogatósról szóló írásukat és azt mondtam magamnak ez nem lehet igaz. Ennyi birka ember nem lehet. Munkatársammal beszélünk róla, erre szól, hogy ő is hallott már erről, meg olvasott róla. Itt ni:
http://www.alon.hu/blogs/index.php?blog=11&title=exhibici&more=1&c=1&tb=1&pb=1
Ez egy Irédy Dénes nevű blogozó beírása és tökéletesen igazolja a nyugat.hu kérdésfeltevését. Irédy úr is csak bámul a mutogatósra, mint egy borjú és eszébe sem jut bármit tenni mert nem zavarja hogy fiatal lányoknak mutogatja valaki a golyóit és a nemiszervét. Utána meg jópofin előadja a történéseket a blogjában.
Magyarországon tényleg történni kell ahhoz valaminek hogy odafigyeljenek rá? Irédy úr mikor lépne? Ha húgát, édesanyját, barátnőjét, feleségét megerőszakolná valaki? Vagy akkor is csak nézne és sajnálkozna a blogjában?
Márti
Kőszeg
borsosm_KUKAC_t-online_PONT_hu
Vonatkozó cikkünk:
Szatír a buszpályaudvaron - Miért nem hívja senki a rendőrséget?