A "luxus" BMW-ről -olvasói levél-

Nem igénel nagy szakértelmet kideríteni egy autó tipusát, ha már ott van egy helyszínelésen valaki. 5.20-as BMW nincs, esetleg 520-as, de ez egyébként is egy E-38-as, ami a 7-es sorozatba való és már 2 millió forintért is lehet kapni ilyen "méregdrága" luxusautót.
Ezektől függetlenül szomorú, hogy a tulajdonosa pont a gumikon spórolt és emellett még óvatlanul is közlekedett.
Nekem egy pár évvel idősebb a BMW-m, de  a gumikra érzékeny vagyok.

Email: bmwfun_KUKAC_freemail_PONT_hu


Tisztelt bmwfun!

Egy BMW-rajongónak valóban nem okozhat gondot megállapítani egy autó -főleg BMW- típusát, de pl. a cikk íróját teljesen hidegen hagyják az autók. A pontos típus megállapítása egy frontális balesetnél viszonylag egyszerű, hiszen leolvasható az autó hátsó részéről, de ebben az esetben -mint gondolom Ön is látta- az autó hátuljából szinte semmi nem maradt. A típust ezért a helyszínelőktől tudtuk meg, nem sokkal a baleset után és nem hasraütéssel írtuk be.

Az 5.20-as BMW-ről: lehet hogy nincs ilyen típus, de ettől függetlenül sokan használhatják ezt a megjelölést, hiszen a Google 24 ezer találatot adott ki rá, és mint említettem, velünk is így közölték az autó típusát.

Tájékoztató levelét köszönjük!

tm

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu

Vélemény