Ifjúsági nemzetőrök - ne hagyják magukat... -olvasói levél-

Csak üdvözölni tudom e kezdeményezést! - több városban (településen) is szükség lenne ilyen szervezetre. Talán a fiatal rendbontókkal is jobban megtalálják a hangot. Gratulálok és sok sikert kívánok!
(egy "halk" megjegyzés: az ifjúi hév soha ne ragadja el őket, semmilyen politikai irányban se!!- és ne hagyják magukat provokálni!!))

Puskás Péter
Budapest
poroszkalo_KUKAC_freemail_PONT_hu

Vonatkozó cikkünk:
Mit tehetnek, kik ők és mit akarnak Szombathelyen alakult meg az első ifjúsági nemzetőr egység

Tartsd életben a helyi nyilvánosságot!

A független és szabad újságírás ezután is fontos marad! Sok dolgunk lesz a múlt feltárásával, a mindenkori hatalom ellenőrzésével és azzal, hogy továbbra is egy olyan országért dolgozzunk, ahol valódi jogait vannak és ahol a tetteknek következménye van.
A Nyugat.hu-t többféle módon támogathatod. Tedd meg!

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Vélemény