Ahogy arról korábban is beszámoltunk. az AGORA Savaria Kulturális és Médiaközpont március 24-én 18.15 órakor választási műsort szervez a Vas megye 1. számú OEVK jelöltjei számára, melyre öt képviselőjelölt jelezte érkezését:
Nagy Dávid - Magyar Kétfarkú Kutyapárt
Vadon István - Mi Hazánk
Horváth Éva – N.É.P.
Czeglédy Csaba - DK, JOBBIK, MOMENTUM, MSZP, LMP, PÁRBESZÉD
Tömböly Tamás - Megoldás Mozgalom.
A műsort megnézhetik a utólag is Szombathelyi Televízió Facebook oldalán és a Városi Televízió honlapján
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!