Rengetegen várnak még a szavazásra Budapesten

Sajtótájékoztatót tartott a Nemzeti Választási Iroda.

Pálffy Ilona elnök azt mondja, két budapesti szavazókör kivételével mindenhol befejeződött a szavazás. A legtöbben, 2500-an még a XI. kerületi Bocskai utcában várnak a szavazásra. Pálffy bejelentette, hogy ha sikerül a sorban állókat az épületbe terelni, akkor nyilvánosságra hozhatják a részeredményeket. Ez fél 10 körül várható.

MTI / Mohai Balázs
A szabad sajtót egyre több támadás éri. Segítsd a hiteles újságírást helyben is!
Támogatom

Hozzátette, ahhoz, hogy a jövőben ne legyen ilyen sok átszavazó regisztrálva egy-egy szavazókörben, törvénymódosításra lesz szükség, amit javasolnak is majd az új parlamentnek.

Pálffy azt is elmondta, hogy a külképviseleteken rendben lezajlott a szavazás, 90-100 százalékos részvétellel.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu

Hozzászólások

A cikkekhez csak regisztrált felhasználóink szólhatnak hozzá. Kérjük, jelentkezzen be, vagy ha még nem tette, regisztráljon.

A szerkesztőség fenntartja magának a jogot, hogy a cikkekhez nem kapcsolódó kommenteket moderálja, törölje. A részletes moderálási szabályokért ide kattintson!

Ajánló