Szia Marcsi! Jól vagy? Csak mert terrortámadás volt a London-hídon
Marcsi Londonban él és dolgozik. És valószínűleg kapott ilyen üzenetet rokonoktól, barátoktól. De miért? És mi a szerepe a Facebooknak abban, hogy feleslegesen túltoljuk a parázást?