Szépen gyűlnek a szombathelyi képviselőjelöltek, már öten vannak

A megye két másik körzetében eddig csak a Fidesz jelöltjei jelentkeztek be.

Már öt képviselőjelölt adta le az ajánlóíveket Szombathelyen, vagyis Vas megye 1. sz. választókerületében. Elsőként Hende Csaba tette ezt meg Hende és Ágh már össze is gyűjtötte az 500 aláírást 2018. February 20. 17:11 , még az ajánlásgyűjtés első napján, de ahogyan írtuk, a Fideszben ezt kötelezően elő is írták, azért, hogy így is erőt mutassanak.

A második a függetlenként induló, jelenleg előzetesben lévő Czeglédy Csaba volt Czeglédy Csabának összegyűjtötték és leadták az ajánlásokat, hogy képviselőjelölt lehessen 2018. February 21. 10:04 , akit azóta a Fidesz azzal is meggyanúsított, hogy szökni akar, ha kiengedik az előzetesből. Czeglédy ezt üzenetében visszautasította Czeglédy Csaba ügyvédjén keresztül üzeni, eszében sincs elszökni 2018. February 22. 16:33 .

Leadta ajánlásait Nemény András Nemény András, az MSZP a DK és a Párbeszéd közös szombathelyi jelöltje is leadta az ajánlásokat 2018. February 21. 11:24 , az MSZP-DK-Párbeszéd közös jelöltje is, ő egyébként egészen jó helyen van pártja országos listáján Nemény András az MSZP és a Párbeszéd közös listáján a 17. helyen van 2018. February 22. 10:05 .

Szerdán írtuk Egy Kőszegen alapított párt jelöltjeként akar visszatérni Szakály Gábor, a Fidesz volt szombathelyi képviselője 2018. February 21. 19:53 , hogy egy Kőszegen alapított párt színeiben akar visszatérni Szakály Gábor, volt fideszes városi képviselő, azóta már ős bekopogott a választási bizottsághoz, és beadta az ajánlóíveket.

És van még egy bejegyzett jelölt, akiről eddig nem is hallottunk, Szeidel Petra, aki az Összefogás Párt színeiben indul, és már össze is gyűjtötte az ajánlásokat.

Információink szerint a helyi választási bizottság pénteken dönt a jelöltek nyilvántartásba vételéről, akit így regisztrálnak, az már indulhat a választásokon.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu

Hozzászólások

A cikkekhez csak regisztrált felhasználóink szólhatnak hozzá. Kérjük, jelentkezzen be, vagy ha még nem tette, regisztráljon.

A szerkesztőség fenntartja magának a jogot, hogy a cikkekhez nem kapcsolódó kommenteket moderálja, törölje. A részletes moderálási szabályokért ide kattintson!

Választás 2018