„Sziasztok! Jó reggelt! Nem vesztegettem az időt. Másodiknak vettem rész a választáson itt a Bolyai iskolában, a lakóhelyemhez közeli szavazókörben” – mondja kora reggeli élő Facebook-bejelentkezésében Czeglédy Csaba, az összellenzék képviselő-jelöltje Vas 1-ben.
Czeglédy elmondta, hogy van egy hölgy, akivel mindig versenyeznek, hogy ki lesz az első szavazó és idén is sikerült előbb odaérnie.
„De nem is ez a lényeg. Én már leadtam a szavazatomat, ti is tegyetek így” – buzdít.