8
A kormány kártérítést kínál a 2006-os rendőri fellépés áldozatainak
2006-os őszi rendőri fellépések következtében megsérült 53 ember kap kártérítést a kormánytól - közölte az igazságügyi miniszter szombaton a Facebook-oldalán.