Videó: Visszalépett a Momentum elnöke, Fekete-Győr András

Egy körzetben indult Juhász Péterrel, ma már egyikük sem jelöltje a körzetnek. Hollik István kezdhet izgulni.

Videóüzenetében arról beszél, elege van abból, hogy a politikáról a lopás és a korrupció jut eszébe az embereknek. Úgy gondolja, kompromisszumok és kiegyezések szükségesek a hosszú távú sikerhez.

Bár jelölttársai közül senki nem vállalkozott rá, a Momentum elnöke közvéleménykutatást végeztetett körzetében. A Medián felmérése szerint orrhosszal, de V. Naszályi Márta, a Párbeszéd indulója az esélyesebb jelölt, ezért ígéretéhez tartva magát Fekete-Győr András visszalép a javára.

Fekete-Győr András

A német szövetségi parlamentben azt tanultam meg, hogy kompromisszumok és kiegyezések nélkül nem lehet sikerre vinni egy közösséget. Éppen ezért javasoltam jelölttársaimnak azt, hogy a döntésünkhöz...

A körzetben Hollik István a Fidesz jelöltje, lassan kezdhet izzadni, mert fogynak az ellenfelek. Korábban ugyanebben a körzetben Juhász Péter, az Együtt elnöke is visszalépett már Juhász Péter visszalépett 2018. March 24. 14:39 .

A Momemtum más körzetben is hajlandó volt már a kompromisszumra, Németh Szilárd körzetében, Csepelen is visszaléptette jelöltjét Csepelen, Németh Szilárd körzetében is visszalépett a Momentum jelöltje 2018. March 25. 13:49 .

Tartsd életben a helyi nyilvánosságot!

A független és szabad újságírás ezután is fontos marad! Sok dolgunk lesz a múlt feltárásával, a mindenkori hatalom ellenőrzésével és azzal, hogy továbbra is egy olyan országért dolgozzunk, ahol valódi jogait vannak és ahol a tetteknek következménye van.
A Nyugat.hu-t többféle módon támogathatod. Tedd meg!

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hozzászólások

A cikkekhez csak regisztrált felhasználóink szólhatnak hozzá. Kérjük, jelentkezzen be, vagy ha még nem tette, regisztráljon.

A szerkesztőség fenntartja magának a jogot, hogy a cikkekhez nem kapcsolódó kommenteket moderálja, törölje. A részletes moderálási szabályokért ide kattintson!

Választás 2018