Egész sertés oszló teteme is bűzlik az Egyházasrádóc és Kisunyom közti erdőben kialakított illegális szemétlerakóban
Fát is kivágtak a volt bánya területén nőtt erdőben, hogy a partoldalról teherautóval önthessék a mélybe a szemetet a 86-os főút közelében.